Miben segíthetünk?

Nemzetközi Kőkonferenciát szerveztek Pilisvörösváron

Nemzetközi Kőkonferenciát szerveztek Pilisvörösváron
2023. március 13.

A hétvégén szervezték a 23. Nemzetközi Kőkonferencát Pilisvörösváron a Schiller Gimnáziumban.  A rendezvényt dr. Vitályos Eszter miniszterhelyettes, Fetter Ádám polgármester, valamint Molnár Sándor az Ipartestület elnöke nyitotta meg. A megnyitót követően Dall'Asta Arnold - az Ipartestület örökös tiszteletbeli elnöke - kiváló munkájáért és az iparosok érdekében tett tevékenységéért életműdíjat vehetett át.

"Pilisvörösvár nagyon büszke arra, hogy ennek a mesterségnek számos jeles képviselője lakja településünket, akik régóta, kiváló szakmai színvonalat képviselnek. Örülök, hogy városunk 23. alkalommal ad helyet a szakma nemzetközi konferenciájának és bízom benne, hogy ez sokáig így is marad! Köszönöm Molnár Sándor úrnak ebben meghatározó közreműködését! Pilisvörösvár Város Önkormányzata élő és szoros kapcsolatot ápol a kőfaragás itt élő képviselőivel, tiszteljük és megbecsüljük azt, amit a városért, a közösségért tettek és tesznek. Kívánjuk, hogy szakmájuk örökké fennmaradjon! Munkájukhoz jó egészséget kívánok! - mondta Fetter Ádám polgármester.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []