Miben segíthetünk?

Nyerges és billencs munkatársat keres a Pilis-Logistic Kft.

2021. július 8.
Belföldi fuvarozásra.

Pilisvörösvári telephelyű cégünk a belföldi szállítmányozási és fuvarozási piac jelentős szereplője. Az elmúlt évek tapasztalati alapján elmondható, hogy cégünk töretlenül és dinamikusan fejlődik, ahova fejlődni és változásra hajlandó kollégák jelentkezését várjuk.

Gépjármű vezető

Főbb feladatok:

  • belföldi nyerges nyitott és billencs fuvarozás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • GKI kártya
  • Sofőr kártya
  • C+E jogosítvány

Mit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: info@pilislogistic.hu, információ 20/528-6077

Továbbra is fogadjuk a munkaadók álláshirdetéseit, melyeket ingyenesen jelentetünk meg az önkormányzat online felületein. Hirdetésleadás: allashirdetes@pilisvorosvar.hu címen

Kapcsolódó linkek / dokumentumok
Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []