Miben segíthetünk?

Adminisztrátor munkatársat keres a Pilis-Logistic Kft.

2021. május 13.

Munkatársat keresünk adminisztrátor pozícióba.

Pilisvörösvári telephelyű cégünk a belföldi szállítmányozási és fuvarozási piac jelentős szereplője. Az elmúlt évek tapasztalati alapján elmondható, hogy cégünk töretlenül és dinamikusan fejlődik, ahova fejlődni és változásra hajlandó kollégák jelentkezését várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázási feladatok és ezzel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció
  • Kommunikáció vevőkkel, partnercégekkel
  • Gépjárművezetőkkel való kapcsolattartás
  • Saját fejlesztésű szoftver karbantartása, felhasználókkal való kapcsolattartás
  • Közösségi médiában való megjelenéssel kapcsolatos feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízható IT ismeretek, illetve hajlandóság fejlődésre
  • Magabiztosan kommunikál vevőkkel, partnercégekkel
  • Megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Munkájára, környezetére igényes
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IT területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli tapasztalat
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Barátságos és modern munkakörnyezet
  • Fejlesztünk, mentorálunk, akár pályakezdőként is jelentkezhetsz

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: info@pilislogistic.hu, információ 20/528-6077

Továbbra is fogadjuk a munkaadók álláshirdetéseit, melyeket ingyenesen jelentetünk meg az önkormányzat online felületein. Hirdetésleadás: allashirdetes@pilisvorosvar.hu címen

Kapcsolódó linkek / dokumentumok
Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []