Miben segíthetünk?

Panaszkezelőt keres a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal

2024. január 10.

Lejárt jelentkezési határidő betöltött állás 2024. márciustól.

A Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal felvételre keres panaszkezelő feladatok ellátására egy fő munkatársat

Feladatok:

  • A beérkező lakossági panaszok kivizsgálásának szervezése, megválaszolása.
  • A hivatali osztályokkal és a közműszolgáltatókkal való aktív együttműködés a panaszok kivizsgálásának és megválaszolásának érdekében.
  • A panaszok válaszadási határidejének betartása.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és szolgáltatókkal (elsősorban írásbeli).
  • Kivizsgálások eredményeinek adminisztrálása, nyilvántartás vezetése.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség (érettségi) és műszaki vagy közszolgálati, ügyviteli szakmacsoportba tartozó szakképesítés.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (levelezés, Microsoft Office).
  • 1 év gyakorlat ügyfélszolgálati/ügyfélkezelési területen.
  • Erkölcsi bizonyítvány

Egyéb elvárt kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Minőségi munkavégzés, gyorsaság, precizitás, terhelhetőség;
  • Önálló munkavégzés, a hivatali osztályokkal történő hatékony, önálló kommunikáció;

Előny:

  • Közigazgatási gyakorlat.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Helyismeret.

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Cafeteria

Az illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.évi CXCIX. törvényben meghatározott illetményrendszert figyelembe véve, megállapodás alapján kerül meghatározásra.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát e-mailben: hr@pilisvorosvar.hu címre.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []