Miben segíthetünk?

Gondozót keres a Városi Napos Oldal Szociális Központ

2022. július 15.

Lejárt a jelentkezési határidő, betöltött állás.

Városi Napos Oldal Szociális Központ Pilisvörösvár felvételre keres
határozatlan időre, napi 8 órás munkaidővel gondozót.

Feladatok:

  • házi segítségnyújtásban gondozói feladatok ellátása Pilisvörösvár, Pilisszentiván és Pilisszántó településeken.

Elvárások:

  • legalább szociális gondozó és ápoló képesítés.

Előnyt jelent:

  • idősellátás területen szerzett, legalább 3 éves gondozói gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • közalkalmazotti bértábla és szociális ágazati pótlék szerinti bérezés
  • cafeteria
  • munkábajárási támogatás
  • saját gépkocsi használatának támogatása munkavégzésben.

A munkakör azonnal betölthető.

Jelentkezés: elektronikus formában a naposoldal@pilisvorosvar.hu e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal.

Érdeklődni lehet Péntek Beáta intézményvezetőnél, telefon: 06-26-330-310.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []