Miben segíthetünk?

Bér- és pénzügyi ügyintézőt keres a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal

2022. február 5.

A Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal felvételre keres bérügyintézői és pénzügyi ügyintézői feladatok ellátására egy fő munkatársat

Feladatok:

  • Havi, hóközi munkabérek, megbízási díjak számfejtéséhez, kifizetéséhez kapcsolódó előkészítő és rögzítési feladatok a KIRA program használatával.
  • Rendszeres adatszolgáltatások, kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Havi bérfeladások elvégzése a könyvelés felé
  • Szabadságok rögzítése
  • Cafeteria nyilvántartás
  • Egyéb pénzügyi feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú, bérügyintézői/TB ügyintézői végzettség,
  • Legalább 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Naprakész jogszabályismeret, a változások figyelemmel kísérése és gyakorlatba való átültetése,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft office).
  • Egyéb elvárt kompetenciák:
  • Felelősségtudat, precíz munkavégzés

 Egyéb feltétel:

  • Büntetlen előélet – erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

Előny:

  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér,
  • Cafeteria.

Az illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvényben meghatározott illetményrendszert figyelembe véve, megállapodás alapján kerül meghatározásra.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az Ön érdeklődését, és megfelel a kiírt feltételeknek, kérjük

  • küldje el fényképes önéletrajzát e-mailben a hr@pilisvorosvar.hu címre

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []